• انتخاب واحد پول:

پیام نوروزی مدیر عامل

۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۴۵:۱۶ ق.ظ

 1398پیام نوروزی مدیر عامل

یامقلب‌القلوب والابصار، یا مدبراللیل‌والنهار، یا محول‌الحول‌والاحوال، حول‌حالنا الی‌احسن‌الحال


پیام‌ نوروزی مدیر عامل تهران صنعت 

دگر بار بهاری تازه از راه رسید تا به امر خداوند  چهره جهان دگرگون شده و بار دیگر فرصت ‌نوشوندگی جان آدمی را فرا گیرد تا با انگیزه ای عالی در مسیر تعالی  و پیشرفت ، فکر و دل را از اندیشه های کهنه بزداید و بهتر از دیروز شود.

اینجانب هم به نوبت خود ضمن تبریک فرارسیدن سال 1398 به عموم مردم و مشتریان بزرگ تهران صنعت شرح مختصری از فعالیت های انجام یافته در سال 1397 و برنامه های آتی این مجموعه را به استحضار میرسانم .

در سال 97 در راستای بروز رسانی وارتقاي سیستم با هدف حفظ و تکریم ارزش مشتریان فرآیند توسعه و افزایش تنوع محصولات جدید و تکمیل سبد محصولات با قوت ادامه یافت.همچنین راه اندازی تلفن پاسخگویی خط ویژه ، بهبود سیستم مشاوره تخصصی توسط کارشناسان ، اعطای نمایندگی در چندین استان کشور ، ارتقای محتوا و بانک اطلاعات محصولات ، تغییر و بروز رسانی لوگو و اوراق اداری تهران صنعت ، ارسال رایگان برای برخی محصولات، ارایه خدمات پس از فروش و ...چکیده ای از فعالیت های صورت گرفته می باشد. تهران صنعت  توانست بزرگترین سرمایه و دارایی خود که همان اعتبار و اعتماد مشتریان است را بیش از پیش حفظ و پاسداری کند. افزایش چشمگیر عملکرد شرکت در سال 97  نسبت به سال های گذشته ، موید تکیه تهران صنعت بر حفظ رضایت مشتریان  است. 

برنامه تهران صنعت در سال جدید با توجه به شعار امسال "رونق تولید" و با هدف "حمایت از کالای ایرانی" تولید حداقل دو محصول جدید ایرانی با کیفیت بالا میباشد. همچنین پیاده سازی سیستم های جدید استاندارد سازی مدیریتی در تمام سطوح سازمانی ، اخذ نمایندگی برند های معتبر اروپای، بهبود و ارتقای خدمات پس از فروش ، شرکت در نمایشگاههای مرتبط با فعالیت این مجموعه ، ایجاد بروشور جنرال جهت محصولات و ... از اهم برنامه های این مجموعه در سال جدید میباشد .

قدم گذاشتن و حرکت در مسیر دیجیتال مارکتینگ ، همسو شدن با استانداردهای منطبق با شرکت های معتبر جهانی و سرعت بخشی بر اجرای خلاقیت و نو آوری از مهمترین راهبردها و ماموریت گروه صنعتی تهران صنعت  برای سال جاری است.


  مجدداً فرا رسیدن عید باستانی نوروز را به همه مشتریان گرانقدر و همکاران و خانواده ارجمندشان تبریک و تهنیت گفته و سالی توأم با تندرستی و موفقیت را برای همه عزیزان آرزو می‌نمایم.

 

و من اله التوفیق
تورج احسنی
مدیر عامل